Ondersteuning schoolvervoer kinderen Lea Mwana

De Tuk Tuk is een 'goedkope' optie voor het vervoer van- en naar school.
De Tuk Tuk is een ‘goedkope’ optie voor het vervoer van- en naar school.

Malindi – Het nieuwe weeshuis van Lea Mwana ligt prachtig, even buiten Malindi, in een landelijke tradtionele Keniaanse woonomgeving. Nadeel van deze lokatie is de afstand naar school. Er wordt vaak gekozen voor het vervoer met de populaire en ‘goedkope’ tuk-tuk. Onze stichting heeft voor dit schoolseizoen 600 euro overgemaakt als bijdrage voor het vervoer. Een of twee eigen Tuk Tuk’s  zou natuurlijk uitkomst bieden. Nieuwprijs van een Tuk Tuk bedraagt € 3000,- De komende periode zal onze stichting op diverse manieren acties opstarten om financiële middelen voor dit project bij elkaar te brengen. Zo zijn we op vrijdag 30 oktober tot en met zondag 1 november met een standje aanwezig op de Hengelsport- en Botenbeurs 2015 in Utrecht. Hier kun je meer informatie krijgen over alle activiteiten en acties van The Fishing Dutchmen.

De kinderen van Lea Mwana rekenen op ons!
De kinderen van Lea Mwana rekenen op ons!